Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:38

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Березень » 7 » Серце працюватиме вічно
12:18
Серце працюватиме вічно
Нещодавно вчені зробили революційний крок у сфері медицини. Новий винахід американських науковців – електронна мембрана, що замінить кардіостимулятори. На відміну від яких, підтримувати ритм серця вона зможе майже вічно. Мембрану виготовлено з жорстких матеріалів, що використовуються  в електроніці. Проте вона здатна згинатися та розтягуватись без ризику поломки. Адже всі елементи мають пласкуS-подібну форму.

«Пристрій має тонку мережу сенсорів і електродів для безперервного відстеження електричної активності серця і в майбутньому зможе подавати електричні розряди, які допоможуть підтримувати здоровий серцевий ритм»,- пояснюють винахідники.

Крім того, нові мембрани здатні випускати електричні імпульси з різних частин пристрою. Це дозволяє запобігти несподіваним порушенням в роботі головного людського органу, наприклад аритмії чи серцевим нападам.

А створено новинку за допомогою 3D друку та комп’ютерного моделювання. Таким чином кожна мембрана є універсально, так як повністю відтворює параметри серця людини.

Вчені переконані – така технологія надійно захистить пацієнтів від серцевих нападів та інших кардіозахворювань.  Поки що нові пристрої - на етапі тестування.
Переглядів: 574 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК