Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 04:52

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Грудень » 9 » Шкільні Олімпіади перекочовують в Інтернет
12:33
Шкільні Олімпіади перекочовують в Інтернет
Брейн-ринг в Інтернеті! Сучасні технології відкрили для учнів і вчителів  нові можливості. Сьогодні команди змагаються у всеукраїнській Інтернет - олімпіаді – «Відкрита природнича демонстрація».
Всеукраїнську Інтернет - олімпіаду «Відкрита природнича демонстрація»  Мала академія наук проводить для учнів 7-го -11-го класів за п’ятьма напрямками – хімія, фізика, астрономія, біологія та географія. З кожного предмету – чотири завдання. Олімпіада має кілька етапів. У кваліфікаційному раунді взяли участь 360 команд з усієї України. До наступного - пройшли лише 60.
Гравці Зірки-1 із 225-ї київської школи – новачки змагань, але змогли подолати кваліфікацію. Команду сформували  лише кілька місяців тому. Пригадують, відбір був виснажливим. На місце у складі претендували по три-чотири учні. Готувалися і у вихідні, й після уроків.

Тетяна Бабич – керівник команди «Зірка-1»

Кожен вчитель знає вміння і знання своїх дітей, тому вже відбирали від того, що дитина може дати команді. Тому що це колективна командна робота. Діти можуть проявляти себе, свою креативність. І чому саме стільки дітей було, тому що дуже нестандартний спосіб перевірки знань.

У  школярів - лише доба, щоб розв’язати всі завдання. Їх, одержують через Інтернет - у кожному відео, зображення і текст. Діти мають пояснити  процеси, явища, події.
Вікторія Мартиш – заступник директора з науково-методичної роботи ЗОШ №225  м. Києва

Діти з таким натхненням працюють, діти настільки зацікавлені, вони не відволікаються вже шосту годину ні на що.

Одна з головних відмінностей такої олімпіади від звичайної – можливість користуватися Інтернетом та довідниками. Але цього замало, щоб пояснити явища і процеси. У дітей має бути ерудиція і добре розвинена логіка.  Після командного обговорення – пишуть  відповідь на  спеціальному  бланку, який потім відправлять електронною поштою.

Євгенія Остапенко – член команди «Зірка-1»

Ми розподіляли завдання по блокам, і я займалась географією, і біологією, то в принципі 4 завдання, і частково всі інші і з цих блоків. Оскільки ми працювали в групах, то кожен знаходив якусь частину, і я вже склеювала все до купи.

Незважаючи на велику конкуренцію, команда 225-ї школи  змогла пробитися до шістки фіналістів. А переможця Інтернет–олімпіади Малої академії наук  визначать наступного року. Фінальні змагання відбуватимуться вже не дистанційно. Суперники зустрінуться віч-на-віч.

Переглядів: 1781 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК