Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:25

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Липень » 25 » Школа "МІНТ" - математика, інформатика, натуралістичні науки й техніка
10:07
Школа "МІНТ" - математика, інформатика, натуралістичні науки й техніка
Що подорожує світом в одному куті, або на яке запитання не можна дати ствердної відповіді. Над цими головоломками під час брейн-рингу думали учні літньої школи  «МІНТ виграє», яка є новим спільним проектом Малої академії наук та Гете Інституту в Україні. Команда 15-річної Анни Сирсаєвої була найбільш кмітливою, то ж і  здобула перемогу.

Станіслав Довгий – президент НЦ «Мала академія наук України»
Ця школа називається МІНТ – математика, інформатика, натуралістичні науки і техніка. Тобто, діти технічного напрямку, які вивчають німецьку мову. Якраз під час цієї літньої школи будуть поглиблювати свої знання, як у галузі технічних наук, так і в предметному знанні німецької мови.

Андрій Козак приїхав до столиці з Вінниці. Хлопець захоплюється інформатикою та програмуванням. Але особливе задоволення для нього - улюблені предмети пізнавати іноземною мовою.  

Андрій Козак – учень Малої академії наук України (Вінниця)
Важливим для мене було спілкування німецькою з носіями мови, цікаві лекції справжніх професіоналів, практичні й теоретичні заняття. Я покращив базу своїх знань, як з теоретичної точки зору, так і з практичної, дякуючи  Гете Інституту і Малій академії наук.

Анна Сирсаєва – справжній поліглот. Дівчина знає 5 іноземних мов. Улюбленою є саме німецька. Найбільше ученицю вразило сучасне обладнання, на якому з колегами проходила практикум.

Анна Сирсаєва – учениця Малої академії наук України (Вінниця)
Головний прилад, з яким ми працювали, називався «Нова», він вимірює за різними датчиками температуру, швидкість, та інші показники. А також ми познайомилися з таким приладом, як тепловізор.


Людмила Засєдко – викладач НТУ «КПІ»

Вони навчилися працювати із сучасним обладнанням. Це, приміром, термометр, який виміряє температуру до однієї сотої градуса. Можна дізнатися, яка кількість молекул випарувалась за 10 секунд. І точність цих приладів дає можливість відповісти на звичайні питання, які задають діти: як швидко остигає вода, коли вона швидше остигне - закрита чи відкрита.

За 10 днів школярі прослухали цікаві лекції, виконали 5 лабораторних робіт та провели унікальні, як для українських шкіл, експерименти.
Переглядів: 1040 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК