Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 05:06

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Серпень » 2 » Система комп`ютерного самозахисту EyeDoc - врятує зір
09:55
Система комп`ютерного самозахисту EyeDoc - врятує зір
Українські винахідники допоможуть третині населення планети. Молоді науковці розробили програму EyeDoc, яка допомагає зберегти зір та запобігає перевтомленню очей під час роботи за комп’ютером.

Артур Ворошило – програміст

Вам необходима всего лишь веб-камера. Вы устанавливаете данный продукт, проводите калибровку, то есть, садитесь правильно за компьютером, она запоминает характеристики определенные и в дальнейшем при работе за компьютером в случае каких-то отклонений, какой-то неправильной позиции - положения глаз, тела, она оповещает вас об этом.

В Україні кожен третій користується комп’ютером, каже Артем Ворошило. В зоні найбільшої небезпеки – діти. Програма дає змогу батькам контролювати своїх нащадків: якщо дитина неправильно сидить перед монітором, лунає гучний сигнал.


Наталя Колеснік  – президент благодійного фонду Костянтина Кондакова

Мы смотрели на то, чтобы проект был социально значимым и чтобы он мог охватить как можно больше людей. Именно эти ребята сделали проект, который, я думаю, будет пользоваться спросом, как в Украине, так и за рубежом и принесет пользу многим людям.

Артем Ворошило з колегами отримали за свою розробку 50 тисяч гривень. Це грант від благодійного фонду Костянтина Кондакова. Разом з Артемом за перемогу змагалися й інші стартапи. Всі вони об’єднанні у групу «Хепі Фарм» - бізнес-інкубатор, який займається пошуком та комерціалізацією нових технологій у сфері IT.


Михайло Оса – представник проекту

Многие люди любят фотографировать - это ни для кого не секрет. Многие люди также хотят научиться фотографировать лучше. И вот для них мы сделали это приложение, в котором они могут выбрать тему, в которой они хотят фотографировать, просмотреть простые советы от нас, конкретные интересные примеры и попробовать сделать сами.

За два тижні роботи з програмою якість світлин зростає на 50-60%, каже Михайло. А користувачі перетворюються ледь не на професійних фотографів. Ще один стартап у бізнес-інкубаторі змінить наше традиційне уявлення про музичний плеєр. Тепер музику обиратимете не ви, а спеціальна програма. Враховуючи ваші вподобання і настрій.


Аладін  Праведно-Щасливий - винахідник

Система учитывает любимых артистов самого пользователя. И чем больше человек использует сервис, тем более вкусная и подходящая под его индивидуальность музыка получается.

Наталя Колеснік  – президент благодійного фонду Костянтина Кондакова
Одна из важных задач нашего фонда - развивать потенциал украинской молодежи и поддерживать молодые дарования. И таким образом мы поддерживаем ребят и их развитие, даем им такую путевку в будущее.


Такі проекти є унікальними. І не лише в Україні. Для них у фонді передбачено гранти – від 15 тисяч доларів. Свій приз команда Артема Ворошила витратить на завершення програми
EyeDoc.  

Переглядів: 905 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК