Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:45

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Липень » 6 » Свинець, нафталін, ацетон та 20 тисяч на ремонт
11:20
Свинець, нафталін, ацетон та 20 тисяч на ремонт
Ще сто п’ятдесят років тому бензин продавали лише в аптеках у невеликих пляшках і використовували, як мийний засіб або як розчин для загоєння ран. А сьогодні в нього - найбільший товарообіг у світі. Але часто трапляються випадки фальсифікації пального. Хто ж несе за це відповідальність?  У серпні 2011-го в Росії розбився літак. Пілот загинув. Причиною  аварії стало  неякісне пальне. Хоча для авіації його перевіряють особливо ретельно. Для автомобільного ж транспорту такого контролю і близько немає. Мовляв, не такі ризики, як у повітрі. Втім про реальні загрози від халтурного пального мало хто знає, кажуть працівники СТО. А насправді воно спричинює 60 відсотків усіх поломок машин.


Юрій Кухаренко – майстер СТО

Найбільш часто зустрічається така поломка, як прогорання клапанів, сідел клапанів, підгорання головок, блоків циліндрів, та підгорання поршнів. Підгорання паливних насосів, виходять з ладу паливні насоси, якщо попадає туди фракція палива, не та, яка потрібно, також забиваються паливо проводи, забиваються форсунки паливні.

На цій станції техобслуговування «бензинових» поломок не багато - 2-3 випадки на місяць. Але інколи, щоб усунути проблеми,  в машині потрібно копирсатися понад 3 доби. Для водія ціна такого клопоту не мала – в середньому від 2-3 тисяч гривень. А фальсифіковане пальне може наробити лиха і на всі 20 тисяч.


Юрій Кухаренко – майстер СТО

Завдання якісного палива згоріти в циліндрі без зайвих перепадів температур, без зайвих негативних впливів. А присадками, якими підвищується октанове число палива, не завжди вони відповідають нормам, і відповідно, підвищується температура горіння в циліндрі, і через це прогорають клапана.

«Неякісний бензин» - це пальне, яке містить велику кількість металовмісних присадок, свинцю, нафталіну, етилового спирту або ацетону, або ж яке не відповідає заявленому октановому числу.

Перші симптоми «бензинового захворювання»:
1. Збільшується витрата пального.
2. Справний автомобіль погано заводиться (або взагалі не заводиться).
3. Знижується розгінна динаміка і потужність.
4. Двигун працює з перебоями, «стрибають» оберти на холостому ходу.
5. Утворюється чорний або червоний нагар на свічках запалювання.

Юрій Мокроусов – інженер компанії

При транспортировке бензина, при переливании, наливании в емкости в него попадает пыль, которая находится в воздухе. Это не предсказуемо, и есть дефект.  Второе, как правило наши заправщики для повышения личной наживы могут запросто использовать присадки и продавать топливо под другой уже маркой.

Спеціалісти можуть на око визначити якість пального. Тут і колір відіграє роль, і запах продуктів згорання. Та навіть з’ясувавши, що бензин або дизель  не відповідає стандарту і саме через нього двигун вийшов з ладу, добитися від нафтотрейдерів якогось відшкодування – марна справа.


Юрій Мокроусов – інженер компанії

Ведь мы даже не можем доказать автовладельцу, что виной неисправности автомобиля в целом, или в двигателе, топливной системе есть некачественный бензин, мы можем подразумевать, можем показывать, но это не доказательство. Наличие таких портативных приборов, которые проверяли бы качество бензина или связывались с какими-то исследовательскими лабораториями, которые также могут проверить качество бензина, это было бы здорово и здорово.

Лише одиниці змогли вибити гроші за зламані двигуни. Інші із судами зв’язуватися не хочуть, самі роблять ремонт. Але віднині на сумнівні заправки не заїжджають. Портативний аналізатор якості пального, кажуть інженери, допоміг би уникнути додаткових ремонтів, а отже - значно зекономити кошти українських автолюбителів.
Переглядів: 935 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК