Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:13

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Грудень » 20 » Тотальна "гейміфікація"
11:16
Тотальна "гейміфікація"
Три мільярди годин на тиждень – саме стільки часу витрачає людство на комп'ютерні ігри, підрахували американські експерти і знайшли в цьому плюс: електронні розваги можна використовувати з користю. Навіть у деяких підрозділах армії США солдатів заохочують грати у «стрілялки», адже вони навчають стратегічно мислити. Гейміфікація або корисні комп'ютерні ігри поступово входять в усі сфери життя – у бізнес, промисловість і навіть в освіту, яка сьогодні найбільше потребує 100-відсоткового впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

Сергій Жуков, директор програми World Ahead корпорації Intel в Росії

 Есть различные модные слова – «геймификация», перевернутое образование, смешанное образование. ИКТ дает новый инструмент, когда каждый ученик может получить свои траектории. Эти технологии при наличии необходимой техники и программного обеспечения, комплекта цифрового, они позволяют применять персонализированное обучение

Сергій Жуков займається впровадженням айті-технологій в навчальних закладах Росії. До Києва - на міжнародний форум «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» приїхав розказати про свої досягнення, а також ознайомитися з українським десятирічним досвідом освітніх ініціатив Intel.


Тетяна Нанаєва, директор освітніх програм Intel в Україні

 За цей час ми запровадили три програми, один проект, підготовлено 300 тисяч вчителів вже є програми для вчителів, для директорів, для учнів  і це програми по розвитку талантів, пошуку і відновленню талантів»

Одна з таких програм для вчителів, розроблена корпорацією Intel,  – «Навчання для майбутнього». Вона демонструє, як комп'ютер допомагає дітям опановувати не лише точні дисципліни, а й гуманітарні – історію чи літературу.

Приміром, вивчаючи роман Жюля Верна «Діти капітана Гранта», школярі можуть пройти цікавий комп'ютерний квест: відшукати на карті Google усі точки, через які пролягала подорож героїв у пошуках батька.


Тетяна Нанаєва, директор освітніх програм Intel в Україні

 В них було багато рішень, вони працювали разом ,вони працювали з текстом, вивчаючи текст і вони працювали з технологіями, вони працювали в співробітництві один з одним і це було цікаво, дітям цікаво – це зовсім інший підхід до вивчення літератури

Окрема програма для школярів – «Шлях до успіху» - складається із трьох блоків, розрахованих на дітей певного віку. Приміром, 5-8 класи можуть вивчати різні предмети, моделюючи комп'ютерні соціальні проекти – створення парків, подорожування, дослідження проблем довкілля. Старшим учням спеціальні вправи допоможуть обрати майбутню професію. Для випускників є курс підприємницької діяльності. 

Роберт Фогель, головний архітектор освіти програми World Ahead корпорації Intel

 Ці технології посилюють потенціал учителів у процесі навчання. А в дітей з’являється така мотивація як веселощі, адже у грі приємніше навчатися.

На Форумі педагогам не лише представили навчальні програми, а й показали, що сьогодні IT-галузь може запропонувати освітній сфері.

Тетяна Нанаєва, директор освітніх програм Intel в Україні

Ми розуміємо, що не можна використати просто звичайний комп'ютер для освіти. Він має бути під лаштований під освіту, тому там є програмне забезпечення для управління класом, там є програмне забезпечення для досліджень дітей, там є електронний мікроскоп, там багато чого є для того, щоб діти були дослідниками і використовували ефективно інформаційні технології


За навчальними програмами, які представила корпорація  Intel, в Україні вже працюють 300 тисяч освітян, їх підтримує Міністерство освіти. Звичайно, проблеми є, кажуть спеціалісти, і в першу чергу – із фінансуванням. Але так само є й різні шляхи їх розв’язання – субсидії, спеціальні фонди, соціальні програми. Важливо у суспільстві сформувати розуміння того, що освіта має йти в ногу з часом.
Переглядів: 1318 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК