Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 16:34

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Листопад » 15 » Товсті стіни в будинках замінять на F2TE3
21:44
Товсті стіни в будинках замінять на F2TE3
Зовсім скоро можна буде відмовитись від традиційних будматеріалів. В світі винайшли новий замінник цегли. Допоки його склад тримається в таємниці, проте вже відомі особливі характеристики новинки. Це прозорий, міцний та звуконепроникаючий матеріал. Крім того його товщина  складає всього 3,5 сантиметри. «Така унікальність нової сировини не лише більш економічно вигідна, а й в рази полегшує важке спорудження будівель. Приміром, цегляна стіна у будинку має товщину 40 сантиметрів, а стіни з нового метріалу будуть лише 3,5 сантиметри. Але при цьому краще зберігатиметься тепло. Міцність будівлі не втратиться» – кажуть експерти.
Свій винахід іспанський вчений назвав F2TE3. І він може використовуватись замість вже існуючих матеріалів для будівництва. Окрім цього доведено – він дає на 90% більше ізоляції та на 70% краще зберігає тепло.
"Нині ми продовжуємо будувати, як римляни. Практично нічого не змінилося: та сама сталь, те саме дерево, цегла, цемент ... Ці матеріали використовуються вже дві тисячі років. Значить, і у нас попереду стільки ж часу", - сказав винахідник.
На даному етапі виготовлення, затрати на матеріал високі. Проте дослідники запевняють, що при масовому випуску та активному впроваджені в будівництво це дасть значну економію коштів.

Переглядів: 677 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК