Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:41

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Лютий » 23 » Тривають конкурси МАН серед юних винахідників
17:36
Тривають конкурси МАН серед юних винахідників
Роботи – все ще тримають перше місце серед захоплень школярів. Саме вони найбільшою мірою представлені на другому етапі всеукраїнського конкурсу Малої академії наук. Ось такий, приміром, може дістати зразок рослини із важкодоступного місця. Інший - сам керує автомобілем. Ще один популярний напрямок учнівських зацікавлень – альтернативна енергетика.

Артем Халатов, член журі

Что тоже очень важно для Украины, которая сегодня не может сделать вклад в возобновляемые источники даже в болем чем там одна десятая или менше даже процента. В то время как для того, чтобы войти в Европу, в Европейский Союз вступление требует мне кажется там не менее шести процентов.

Потішили цього року й молоді програмісти: подали чи не найбільше робіт. Особливих успіхів школярі досягають у створенні ігрових і навчальних програм. Приміром, за цією програмою дев’ятикласника Олександра можна у формі гри вивчати будь-який шкільний предмет, скажімо – англійську мову.


Олександр Бурятчик, учень  Малої академії наук

З’являються два стовпчики – в одному 5 різних слів, тобто вони вибрані навмання – 5 англійських слів і в іншому стовпчику їхній переклад. Повинен спочатку вибрати англійське слово і його переклад.

А дев’ятикласниця Крістіна замислилася, як підвищити інтерес школярів до навчання. Дівчина придумала навіть спеціальну технологію пробудження цікавості до уроків.


Крістіна Кулівник, учениця Малої академії наук

 Якщо інформація – в незвичайному вигляді, таких як я наприклад подавала – мультики, презентації, відеоролики, пісні з особливою тематикою – їм стає ще цікавіше, вони захоплюються уроком. Починають готувати самі презентації готують, починають віддаватися уроку.

Конкурс Малої академії наук передбачає три етапи. У першому – районному – цього річ участь взяли майже сто тисяч дітей. До другого пройшла лише п’ята частина. І тільки близько тисячі найрозумніших доберуться  до фіналу. Їхній шлях – непростий. Адже крім написання наукових робіт кожен етап конкурсу передбачає ще й здачу контрольних із профільного предмету.
Валентина Дем’яненко, член журі

 Буде проходити захист за такими критеріями: це актуальність вашого дослідження, з урахуванням власного вкладу. Це чіткість, логічність  викладення матеріалу. Повнота, вичерпність відповідей. Культура мовлення. Доцільність, якість, вміння використовувати наочні матеріали Активна кваліфікована участь у веденні дискусій.

Загалом на конкурсі  - близько шістдесяти наукових напрямків. Хто впорається з усіма завданнями, стане учасником третього – головного етапу, що відбудеться навесні в Києві. А поки  кожна область України готує гідних делегатів.

Переглядів: 1131 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК