Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:57

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Квітень » 12 » Творці майбутньої української "кремнієвої долини"
22:23
Творці майбутньої української "кремнієвої долини"

Якби американська Кремнієва долина, більш відома як Силіконова, була окремою державою, то увійшла б до дванадцятки найрозвиненіших країн планети. А починалася вона з капіталу - 500 доларів та ентузіазму двох студентів, які зрозуміли: за інноваційними технологіями – перспективи. Український школяр Богдан Лозін переконаний: майбутнє вітчизняної економіки також залежить від упровадження технологічних новинок.
 

Богдан Лозін, учасник конкурсу
 Змалку цікавлюся технічними інноваціями, тому і вирішив пов’язати це зі своєю науковою роботою. Україна має величезні перспективи у багатьох галузях, але потрібні лише інвестори – не тільки з-за кордону, а й наші вітчизняні – інвестувати свої гроші і сприяти цьому.

 

Зі своїми дослідженнями Богдан переміг на всеукраїнському конкурсі Малої академії наук. Змагання, що триватиме місяць, розпочали економісти, математики та фізики. Оксана Челпанова із Херсонщини здобула перше місце з фізики. До речі, для дівчини ця нагорода стала ще й подарунком на день народження, який збігся із днем захисту робіт. Її проект також вигідний для України.

Оксана Челпанова, учасниця конкурсу
 Ця робота присвячена одній з тем енергозбереження. Вона розглядає можливості використання в якості робочого тіла в системах опалення та холодильних установках реального газу, що підвищує ККД та холодильний коефіцієнт за нашими розрахунками наприклад використання водню в системах опалення може дати виграш до двох разів ККД

Переможець Олег Лямзін з Вінниччини розробив програму, яка підтримає школярів: вона дає змогу швидко будувати графіки з двома змінними. Винахідник зізнався: шлях до успіху був нелегким.
 

Олег Лямзін, учасник конкурсу
 Найскладніше – це захист, мабуть. Тому що я такий, що перед публікою не дуже добре виступаю, тому я спочатку на захисті нервував, а потім коли вже задавали мені питання, то я не хвилювався і зміг нормально дати відповідь.

Ті, хто впоралися таки із хвилюванням і здобули перемогу, в нагороду дістали не лише визнання, а й цінні подарунки – від офіційного партнера конкурсу - компанії Леново.
 

Юрій Жиляєв, керівник проектів в Україні та СНД  корпоративних замовників компанії «Lenovo»
Багато уваги приділяється саме використанню наших продуктів молоддю, оскільки саме молодь швидше за усі інші верстви населення їх намагається саме так пристосувати до свого відпочинку, можливо якихось завдань у школі, а потім це плавно вже переходить у використання у повсякденній праці і у своїх інших якихось завданнях.

Загалом же в конкурсі змагатимуться 1300 школярів у 12-ти наукових напрямках: писатимуть контрольні роботи та захищатимуть свої проекти перед журі. Переможців чекають не лише цінні призи, а й пільги при вступі до українських вишів.

Переглядів: 850 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК