Вітаю Вас ГістьВівторок, 24.04.2018, 11:51

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Травень » 2 » Україна обрала найкращих юних хіміків та біологів
12:34
Україна обрала найкращих юних хіміків та біологів

З вигуків «Україна – понад усе!» і дружного виконання гімну починається церемонія нагородження юних хіміків та біологів – учасників всеукраїнського конкурсу Малої академії наук. У перших рядах підспівує Руслан Мневець.
 

Руслан Мневець, учень Малої академії наук України
 Я приехал из солнечного города Ялта, из Автономной Республики Крым, из самого жаркого уголка нашей страны, нашей Украины

 

На конкурс до Києва Руслан приїхав утретє і ось, нарешті, отримав медаль за роботу з медицини: вивчав, як впливають природні катаклізми на людське здоров'я. В процесі досліджень випадково натрапив на ще одну проблему, недостатньо вивчену наукою.
 

Руслан Мневець, учень Малої академії наук України
 Как обычно принято – жгут людям накладывается на два часа, но в процессе исследований совершенно неожиданно – мы не ставили такую цель проверить правильность данного тезиса, но мы установили, что даже при ишемизировании конечностей на два часа возникают тяжелые патоморфические изменения.

Свої дослідження Руслан продовжить уже як студент медичного вишу. До речі, стати лікарем – мрія більшості цих конкурсантів. Перші кроки до омріяної професії вже зробила і львів’янка Марта Макух, здобувши медаль на конкурсі. Дівчина вивчала генетичні особливості утворення у підлітків тромбів, які є однією з основних причин серцево-судинних захворювань.
 

Марта Макух, учениця Малої академії наук України
 Ми займалися визначенням спадкових чинників схильності саме до цього захворювання. Отож це дає такі можливості в майбутньому як індивідуальне ставлення до кожного пацієнта, тобто при наявності результатів його генетичного аналізу, врахування особливостей саме його організму

 

 

Здоров’ю підлітків присвятила свою роботу і Ольга Пашковська з Чернівців: показала, як дефіцит йоду та ще одного хімічного елемента -   селену  впливає на психіку. Медаль завоювала, але забрати не змогла: відразу після захисту вирушила до Сербії захищати честь України на міжнародному конкурсі ISYS. Отримувала нагороду для Ольги її науковий керівник, яка зазначила: перемогу школярка  здобула, бо обрала актуальну тему.
 

Марія Федоряк, науковий керівник
 Ця проблема є актуальною з точки зору дефіциту йоду і селену в багатьох регіонах України, і особливо в регіонах Чернівецької області, особливо в гірських районах і розробка цього питання заслуговує уваги.

 

Окрім медалей і дипломів уже традиційно переможці отримують призи від спонсора – так би мовити, заохочення до подальшої наукової діяльності.
 

Юрій Жиляєв, керівник проектів в Україні та СНД корпоративних замовників компанії «Lenovo»
 Комп’ютер – це засіб і далі що буде робити з комп’ютером людина або організація – залежить повністю від цієї людини.  Ми хочемо, щоб людина за допомогою наших комп’ютерів, наших технологій,  якомога ширше розкривалася сама та свої проекти.

 

 

Після нагородження щасливі конкурсанти взялися демонструвати творчі таланти. Особливо всіх вразив грою на фортепіано кримчанин Руслан Мневець і ще раз довів: справжній талант не зупинять ні політика, ні кордони.

 

Переглядів: 697 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК