Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:49

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Вересень » 16 » Українські юні математики змагатимуться на міжнародному конкурсі у Фінляндії
14:05
Українські юні математики змагатимуться на міжнародному конкурсі у Фінляндії
Антон Пугач  із Дніпропетровщини  – один із двох щасливців, які представлятимуть Україну на Конкурсі молодих учених Європейського Союзу, що відбудеться наприкінці вересня у Фінляндії. Юнак зробив справжнє відкриття в геометрії.
Антон Пугач, учень Малої академії наук України
 Отримані результати – вони саме в математиці нові, тобто раніше не отримувались. Результати – це саме оцінка нерівностей і побудова точок, для яких ці нерівності досягаються, тобто безпосередньо при побудові цих точок»
Щоб зрозуміти цю складну математичну мову, слід уявити многокутник, у якому багато трикутників. У середині фігур хлопець знайшов дві точки – середнє геометричне та середнє гармонічне. Потім – визначив максимальні відстані до сторін трикутника. Науковець каже, прикладного значення його робота не має, це – чиста математика. Але щоб її гідно представити на міжнародному рівні, треба вдосконалити англійську.


Антон Пугач, учень Малої академії наук України

По-перше треба було перекласти роботу на англійську мову, потім потрібно було вивчити англійську мову на розмовному рівні, тобто я займався вивченням англійської мови: перегляд фільмів, тобто, в такому стилі. Потім треба зробити плакати, стенди, придумати це все і продумати свій виступ, частина підготовки – це також обдумування питань, які мені можуть задавати на конкурсі члени журі.

З цією роботою Антон уже  переміг на всеукраїнському конкурсі. До речі, поділив перше місце із Юрієм Захаряном із Криму, який так само їде до Фінляндії.


Олеся Чернокур, керівник Центру міжнародного співробітництва МАН

Юрина робота про теорему Варіньйона та декілька інших відомих теорем, з яких він виробив декілька своїх. Сьогодні, вже після того, як робота була відправлена на конкурс,та оцінюється журі, він продовжує її розглядати, продовжує її досліджувати.

За словами керівника Центру міжнародного співробітництва МАН Олесі Чернокур, обох хлопців серйозно готують до участі в конкурсі. І не тільки з базових дисциплін та англійської мови, а й психологічно. Адже представляти свою країну перед науковою європейською спільнотою – велика відповідальність.


Олеся Чернокур, керівник Центру міжнародного співробітництва МАН

В липні були проведені перші тренувальні збори з двома учасниками, де вони працювали з викладачами англійської мови, де в них були психологічні тренінги. Ми плануємо ще другі тренувальні збори, зовсім короткі, але перед початком конкурсу.

Цьогорічний конкурс - уже 23-ій. Його учасниками можуть стати молоді вчені віком від 14 до 21 року. Україна і раніше брала участь у ньому, але перемог іще не здобувала. Мала академія наук уперше відправляє на такі змагання своїх вихованців. Тут кажуть: незалежно від результатів поїздки, свій внесок у науку ці юні математики вже зробили.
Переглядів: 1899 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК