Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 07:04

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Українські юні науковці дивували світ у Франції
12:24
Українські юні науковці дивували світ у Франції
Олексій Шатохін – один із тринадцятьох українців, які приїхали вразити своєю креативністю Францію.  В Українському  культурно-інформаційному центрі  в Парижі хлопець репрезентував макет   
потужного і водночас мобільного будівельного  крана. Ідея його створення виникла, коли  восьмикласник  спостерігав за  зведенням багатоповерхівки.  Олексій порахував,   що на перевезення  та монтаж   баштових кранів іде   багато часу і матеріальних ресурсів. І вирішив – потрібна нова,  більш практична модель.

Олексій Шатохін, Київ

Цей кран – гібрид двох кранів. Вся вага розподіляється на 8 колесах, 6 з яких можуть поверататися. Вся конструкція стабілізується за рахунок 4 опор.  Він сам розкладається, нічого не потрібно, він сам може рухатися, нічого більше не потрібно.

Ще один школяр  із Луганська Михайло Щербіна переконував Францію, що  джерелом додаткової електричної енергії можуть бути  ... розбиті дороги. Якщо  автомобілі  обладнати спеціальними пристроями.


Михайло Щербіна, Луганськ

Это может быть использовано как на обычном автомобиле, т.е. дополнительная энергия , она снижает нагрузку на генератор  и снижается немного потребление топлива и на электромобилях – там это будет очень эффективно, потому что там стоят электродвигатели и энергия очень нужна для передвижения

А Наталя Погасій, як і багато українок, любить вишивати картини. Але це хобі не заважає їй захоплюватися ще й точними науками. До Парижа  на виставку "Талант та інтелект " школярка привезла математичний констурктор, на який уже, до речі, вдома отримала патент.


Наталя Погасій, Дніпропетровськ

Я розробила і виготовила конструктор, який можна використовувати перш за все на уроках геометрії.  Цей конструктор можна не тільки для шкіл використовувати, а також і для дітей. Конструктор безпечний, деталі виготовлені з ламіноівної плівки, вона гнучка, не ламається, діти не можуть себе поранити і вони також не можуть проковтнути деталі.

Посол України у Франції Олександр Купчишин побаченим на виставці був  шокований - у позитивному сенсі.


Олександр Купчишин, Посол України у Франції

Я бачу, що це молода еліта нашої держави. Надзвичайно радий, що ви приїхали сюди, у Францію і тут французам показали трошки наш потенціал молодий. Це надзвичайно цікаво., потрібно нашій державі, потрібно Європі і науці взагаліСтаніслав Довгий , президент Малої академії наук

Діти займаються науковою діяльністю у позашкільний час і мають можливість  обирати фах в залежності від свої уподобань.

Мистецькою крапкою  виставки  «Талант та інтелект» стала  презентація збірки  пісень  поета Андрія Малишка, перекладених французькою мовою. В  Парижі відбулося їх перше виконання.
Переглядів: 1332 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК