Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:21

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Жовтень » 11 » Український авіасвіт вразив німецьких студентів
09:42
Український авіасвіт вразив німецьких студентів
Українські студенти-слухачі Німецько-українського дитячого аерокосмічного університету разом зі своїми німецькими колегами протягом тижня відвідував лекції і практичні заняття. Інтелектуальну  роботу для 16 молодих науковців  розбавили   видовищним шоу. Їх запросили на  відкриття восьмого міжнародного салону «Авіасвіт-ХХІ». Школярі із захопленням спостерігали за складними трюками  залізних  птахів.

Ірина Добровольська, слухачка Німецько-українського дитячого аерокосмічного університету

На такому шоу я вперше - ніколи раніше не бувала. Враження чудові. Побачила дуже багато цікавого. Фігури, зроблені літаками, вражають. Я не думала, що може бути настільки цікаво.

Цей крилатий титан установив 240 світових рекордів. Він важить 640 тонн і є найпотужнішим транспортним літаком на планеті: Ан-225 «Мрія» - гордість вітчизняної авіації. І цього дня він піднявся в небо, щоб продемонструвати всю свою велич і красу.


Роман Кириченко, слухач Німецько-українського дитячого аерокосмічного університету

У мене вражень море. Я дуже захоплений нашим аерокосмічним потенціалом. Я сьогодні дуже багато побачив, зокрема, найновіші розробки провідних українських аерокосмічних компаній.

Не менші емоції – від  експозицій  у павільйоні. Тут школярі  побачили найновіші досягнення авіаційної і космічної індустрії. Наших хлопців зацікавили розробки дорослих колег  - ракетні установки й новітні зразки зброї, а також мала авіація та літальні апарати, якими можна керувати дистанційно.


Роман Кириченко, слухач Німецько-українського дитячого аерокосмічного університету

Тут присутні дуже багато військових, зокрема, не лише з України, а й з іноземних держав, таких як Китай, Польща, Німеччина та ін. Ми розуміємо важливість цього аерокосмічного салону для України, для світу загалом.

Українських школярів переповнювала гордість, коли вони бачили захоплення в очах своїх німецьких побратимів. А ті переконалися: українська авіація впевнено йде уперед, сміливо підкорює нові висоти.
Переглядів: 1284 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК