Вітаю Вас ГістьВівторок, 24.04.2018, 11:45

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Серпень » 27 » В Україну прийшов «in-line» захист продуктів
14:10
В Україну прийшов «in-line» захист продуктів
Україна почала самостійно виробляти упаковку з можливістю повторного закривання за технологією in-line ламінації. Нова технологія має ряд переваг, вкрай затребуваних серед споживачів, - вважає експерт ринку, шеф-редактор видання «Мир упаковки» Вадим Герасимчук. За його словами, плівки, вироблені за новою технологією, дадуть споживачеві, як мінімум дві дуже важливі переваги.
«У першу чергу - це легке відкриття упаковки. Останнім часом споживачі більше цінують додаткові опції, серед яких на першому місці - легкий доступ до продукту. Серед аналогічних товарів споживачі будуть вибирати той, в упаковці якого закладена функція «easy to open». Друга перевага - можливість повторного закривання. Це дозволяє, хоча і не повністю, але все ж перекрити доступ повітря до продукту, після того, як упаковка була відкрита. Реалізація цієї функції має велике значення», - впевнений експерт.
Він також додав, що нова технологія істотно полегшить екологічне навантаження виробництва упаковки на довкілля. Експерт зазначив, що in-line технологія передбачає об'єднання двох процесів в один - друк тексту і ламінацію, що помітно скорочує кількість матеріалів, які йдуть у відбраковку. Таким чином, витрачається набагато менше полімеру, фарби, лаку та електроенергії.
У ВАТ «Укрпластик», яке першим в Україні запровадило in-line технологію, відзначили, що крім економії матеріалів, значно скорочуються часові витрати. Крім цього, за словами голови правління компанії Ірини Мірошник, in-line упаковка має більш високі санітарно-гігієнічні характеристики, виключає контакт фарби з продуктом і надає продукту нові споживчі властивості.
«З допомогою глибокого друку на плівку може наноситися до 10 фарб, а потім плівка з друком ламінується ще одним шаром. Далі ламінований матеріал може вкриватися «холодним клеєм», що забезпечує, зокрема, і функцію повторного закривання. Така технологія відкриває нові властивості упаковки і створює економічний ефект», - підкреслила І.Мірошник.
Тим часом, експерти ринку впевнені, що in-line технологія жодним чином не ускладнить повторну переробку використаної тари.
«Більшість плівок для виробництва упаковки - багатошарові. In-line ламінування є одним із способів їх виробництва. Переробити мономатеріал, звісно, простіше. В той же час існують технології, які дозволяють переробляти і багатошарові структури. Проблематика тут лише у тому, чи  є ця технологія вторинної переробки на конкретних підприємствах. Наявність технології залежить від її рентабельності. Наскільки мені відомо, в Україні є такі переробні лінії», - резюмував В.Герасимчук.
Переглядів: 692 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК