Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:38

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Вересень » 25 » Винахідники достукалися до підприємців
10:58
Винахідники достукалися до підприємців
Ще школярі, але їхні ідеї вже служать людям. Машина для відсіювання насіння, напій з новим смаком, сонячні панелі для транспортних засобів – це лише деякі проекти німецьких учнів, які вже кілька років  успішно реалізуються. А в Китаї з молодими науковцями бізнесмени працюють ще активніше. У них один із десяти дитячих винаходів втілюється в життя.  Вперше підприємці зацікавилися розробками молоді і в Україні. Підписали угоду про співпрацю Мала академія наук з Українською спілкою промисловців і підприємців. Згідно з нею ще у школі учнів будуть знайомити з  різними виробництвами,  а бізнесмени будуть замовляти розробки у молодих винахідників, після чого  запускатимуть їх на конвеєр.  Така методика вже довела свою ефективність за кордоном.

Станіслав Довгий, президент Малої академії наук України

Підприємства формулюють проблеми, які є довгострокові, які є на підприємстві, до яких можливо сьогодні у них не доходять руки до їх вирішення. І ми ставимо перед  нашими школярами відповідних дисциплін і далі формуєм команди +  діти цією командою обговорюють, дискутують, пропонують рішення і в кінці-кінців результатом цієї роботи буте пропозиція для підприємства»

Анатолій Кінах, президент УСПП

Мова йде про наших дітей, про нашу талановиту молодь, яка має величезні таланти, які їм дав Бог, природа, батьки. Дуже важливо, щоб це було восстрєбовано на відповідному рівні для розвитку і нашої держави і, безумовно, всіх складових української економіки, включаючи якість життя і місце України в світі»

Переглядів: 665 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК