Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:18

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Листопад » 13 » Винаходи юних науковців відзначені державою
21:17
Винаходи юних науковців відзначені державою
Краса врятує світ. Та інтелект юних  науковців зробить це раніше. Максим Хамровський рятуватиме людей вже сьогодні. Завдяки розробці -  пристрою, що вбиватиме рак. Це аплікатор, що накладається на тіло пацієнта. Підключений до генератора  електромагнітних хвиль, він знищує злоякісну пухлину. Винахідник каже, головне - не визнання, а мета – допомогти хворим.


Хамровський Максим - учень Малої академії наук України

На цю розробку мене надихнула її вражаюча актуальність адже щороку навіть в економічно благополучних європейських країнах від злоякісних новоутворень гине близько восьмиста тридцяти тисяч людей тобто це вражаючі цифри і я вважаю що потрібно винайти методи які зі стовідсотковою гарантією буде лікувати це захворювання.

За свою наукову роботу  молодий  винахідник здобув винагороду - президентську стипендію. Він один із 270 школярів, котрі за свій талант отримуватимуть таку ж грошову премію.  Це дає впевненість у тому, що наукова діяльність потрібна державі.


Станіслав Довгий – президент Малої академії наук України

Для того щоб отримати стипендію треба пройти досить серйозний відбір конкурсний, треба набрати відповідні бали і навіть серед переможців також вже конкурс тому ці президентські стипендії вони важливі також для діток тому що дитина може протягом року трошки підтримати свою наукову може купить літературу купити там деяке обладнання для свого експерименту якщо це експериментальна робота

Колись і нинішній працівник адміністрації Президента - Юрій Павленко теж брав участь в олімпіадах. Але тоді грошових стимулів не було. Хоча, зізнається, сам факт перемоги – його  надихав.


Юрій Павленко -  уповноважений Президента України з прав дитини

Ця перемога вона очевидно допоможе школяру вступити в вуз і далі продовжувати науку студенту довести що шлях який він обрав правильний

Станіслав Довгий – президент Малої академії наук України

Потрібно започаткувати галузеві стипендії стипендії інших органів державної виконавчої влади адміністрацій обласних і так далі але щоб це були суттєві стипендії на постійній основі щоб підтримать якомога більшу кількість школярів. Президентська стипендія це вершина піраміди і ми щасливі що їх є стільки

Ще крутіші вершини прагне  підкорити і цьогорічний  стипендіат   Ярослав Осетров. Фінансову підтримку він здобув за створення нової соціальної мережі, що покликана допомагати науковій діяльності. До речі, програмуванням школяр зацікавився ще в шостому класі.


Осетров Ярослав – учень Малої академії наук України

Це соціальна мережа оналйн система яка носить професійний характер і розподіляє людей в залежності від їх професійних навичок умінь та тим самим створює окремі спільноти в яких можливо люди можуть публікувати конференції проводити конференції вебінари публікувати свої научні праці обсуждати якісь важливі для суспільства теми.

Нині в мережі Осетрова  вже зареєстровано 500 осіб. Та це лише початок. Тепер у юного  розробника, як і в інших стипендіатів,   є цілий рік для розвитку своїх можливостей. А в решти учнів та студентів – гарний приклад та досвід колег.
Переглядів: 860 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК