Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 04:45

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Листопад » 18 » Заочна скловарня: як учні вчаться творити скляні дива
12:24
Заочна скловарня: як учні вчаться творити скляні дива
Людство дуже давно навчилося виготовляти скло. Ще у 35 сторіччі до нашої ери - припускають учені. І вже кілька тисячоліть технологія  його виробництва залишається незмінною. Спочатку сировину розплавляють  при температурі  півтори тисячі градусів, а потім виливають  у спеціальні форми.  Весь цей процес  змогли  відтворити найкращі школярі- хіміки  - учні заочної школи МАН.

Анастасія Виноградова – учениця МАН  (Донецька обл.)

Этот опыт я вижу впервые, потому что в школе у нас такого оборудования нет. Даже в нашем городе, я с маленького города, это очень интересно. Будет теперь дальнейший опыт, то что я увидела.

Анастасія Виноградова, школярка з донецького містечка Добропілля. Каже, потрапити на навчання до таких  лабораторій було складно. Усі претенденти  - лише з Донецької області 50 учнів  - писали  контрольні роботи. З них вибрано  лише п’ятьох найкращих.  Настя вже давно мріє стати фармацевтом. Тож хімія для неї  - основна наука. Досліди, в яких вона брала участь тут, у столиці, вдома були б не можливі. 


Станіслав Довгий – президент Національного центру «Мала академія наук України»

Дітей залучають до тих реальних досліджень, які проводяться на цих лабораторіях і кафедрах. Протягом десь півроку проходять заочно, але от на кілька тижнів діти приїздять восени і взимку, і весною, і провідні викладачі, професори, читають їм лекції. Це дає дітям додаткові можливості, поряд з основною роботою, яку дитина проводить в рамках всеукраїнського конкурсу.

Поглибити знання приїхали до Києва й учні ще 4-ьох заочних шкіл – фізико-технічної, інформаційних технологій, математичної, астрономічної. Навчалися в лабораторіях провідних вишів  та на профільному підприємстві зв’яку.


Тарас Хохола – учень МАН  (Луганська область)

Конечно очень интересно, когда ты понимаешь, что ты сейчас видишь то, что было закрыто от глаза человека в течении многих тысяч лет, а буквально последние сто лет это стало возможно увидеть. Я говорю сейчас о молекулярной структуре, о всяких других физических вещах.

Катерина Базилік – учениця МАН  (м. Полтава)

В школі ми отримуємо таку базову, це все дуже примітивно і просто, а тут ми вже на рівні студентів, якихось фахівців виконуємо ці задачі. Це набагато цікавіше, це набагато серйозніше.

Заочні школи збирають учнів на сесії вже третій рік поспіль. Навчання -безкоштовне. Головна мета – дати дітям уявлення про майбутню професію.Тетяна Пещеріна – заступник директора Національного центру «Мала академія наук України»

Ця школа дає можливість профорієнтаційної підготовки дітей, працюючи на базі провідних вузів, їх знайомлять з напрямами роботи кожного факультету, кожної кафедри. Вони отримують інформацію про ту чи іншу спеціальність, достовірну.

Осіння сесія – закінчилась. На черзі – заочний період, коли діти дистанційно виконуватимуть практичні завдання. А вже взимку на талановитих школярів чекатиме нова порція наукових знань. 

Переглядів: 1426 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК