Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:20

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Березень » 6 » Заочною наука не буває. Юні науковці їдуть працювати в сучасну лабораторію.
12:53
Заочною наука не буває. Юні науковці їдуть працювати в сучасну лабораторію.
Їм підкорилися алюміній і сталь. У спеціальній лабораторії юні фізики  розірвали надміцні матеріали. Працювали п’ять днів у рамках заочної школи Малої академії наук.

Андрій Трічев, слухач заочної школи МАН

Это одна единственная лаборатория, в которой школьники могут проводить такие эксперименты, потому что в школах таких лабораторий нет, там оборудование еще 80-60 годов.

Саме тому Андрій у своїй школі на Запоріжжі почав розробляти прилади для вивчення фізичних процесів. Уже створив пристрій, який демонструватиме  перетворення теплової енергії в механічну, на черзі інше обладнання.
А за те, що одним із перших упорався із практичним завданням сесійної програми, отримав бонус від викладача – зміг перевірити на цьому приладі принцип роботи гітарної струни.


Андрій Трічев, слухач заочної школи МАН

Мы изучали собственные колебания струны. Мы увидели, когда мы прилаживаем определенную силу при разной частоте, получаются разные полуволны и из-за этого получаются определенные звуки, которые издает музыкант, когда играет на гитаре.

А ось у лінгвістів  сесія розпочалася  лекцією   відомого письменника Віталія Капранова  про мовне питання в сьогоднішній Україні.  Символічно, що перший день занять збігся з Міжнародним днем рідної мови.


Віталій Капранов, письменник

Це для нас, швидше, тема для ток-шоу політичного чи якихось там мітингів.   Ці істерики, які постійно лунають з приводу мовного питання, звісно, нікого не можуть залишити байдужими.


Для школярки Дарії рідна мова – предмет дослідження. Вона вивчає неологізми у друкованих ЗМІ – аналізує вживання нових слів у популярних  виданнях.  Виявила: найбільше новотворів у матеріалах на політичні теми. На її думку, «мова» і «політика» - поняття нерозривні.


Дар’я Тесленко, слухачка заочної школи МАН

Державна мова повинна бути одна. Якщо більше країна має мов, це вже свідчить про її недосконалість, про недосконалість інших аспектів.

Крім філологів та фізиків на заочну сесію до Києва приїхали  програмісти, хіміки і математики. Графік насичений,  бо педагоги у стислі терміни прагнуть дати  максимум інформації.  


Людмила Засєдка, заслужений вчитель України

Коли ми збирали дітей восени, то ми дали там більше теоретичного матеріалу: були лекції, були якісь там практичні заняття. І коли ми їх питали: діти, що б ви хотіли, вони сказали: ми хотіли б попрацювати руками.

Сесія 2013 була практичною. Тож школярі  вчилися оперувати набутими знаннями, збагатилися новими вміннями і досвідом. А творчих ідей їм не позичати.
Переглядів: 691 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК