Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:51

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Березень » 19 » Завтрашні новації створюються сьогодні
12:08
Завтрашні новації створюються сьогодні
Яким буде автомобільний двигун майбутнього? Інженери прогнозують: мотори живитимуться енергією сонця, водню, органікою. Британські винахідники пропонують як пальне навіть зріджене повітря, котре зберігається при -160 градусах. Під час його нагрівання – утворюватиметься газ, який і штовхатиме поршневу систему.  
Сьогодні це - фантастика. Вже завтра – буденність. А технічну революцію майбутнього робитимуть нинішні школярі та студенти.

Назар Розмас - учень Малої академії наук України

Моя тема по фізиці стосується альтернативних двигунів автомобілів. В своїй роботі я шукав альтернативи до сучасних двигунів внутрішнього згорання, і висував свої ідеї. Тобто це більше як винахідницька творчість. По фізиці – я зробив свій двигун – саморобний. І він у мене працює. На це пішло декілька тижнів.

Нам секрет свого двигуна майбутнього Назар не відкрив. Хоче приголомшити суддів Всеукраїнського наукового  конкурсу  Малої академії. Він, як і ще 100 тисяч українських школярів, розпочинає боротьбу за перемогу.   


Олена Грiщенко – заступник директора з науково-методичної роботи гімназії «Академія»

В цьому навчальному році учні 9-11 класів, а саме вони беруть участь на міському етапі, написали роботи в 12-ти відділеннях і це 54 секції. На міський етап було представлено 237 робіт.

Більшість вихованців цієї гімназії на першому етапі конкурсу представлять кілька  робіт. Анна Швецова – відразу 3 – у відділеннях біології, фізики та з мистецтвознавства.


Анна Швецова – учениця Малої академії наук України

Робота – «Енергетичний баланс людини» - це робота, яка йде на міський етап в цьому році, з фізики і біології. Практична частина моєї роботи проходила в закладах швидкого харчування, де я самостійно розраховувала калорійність кожного продукту. Практична робота також полягала у проведенні опитувань,

Дівчина з’ясовувала, чи впливає харчування у фаст-фуді на фізичний та психологічний стан людини. Пригадує, найважче – це починати роботу. Адже в тему потрібно вникати з нуля.  


Максим Цариков – учень Малої академії наук України

З фізики було важко починати, тому що потрібно було вивчати аеродинаміку з самого початку. Якби я не ходив на лекції, дуже було б важко починати з самого початку. Взагалі найважче розпочинати роботу, але коли ти входиш в цей процес, то вже стає цікаво, з’являється азарт, спортивний інтерес, хочеться все більше і більше пізнавати.

Учнівські дослідження тривають по півроку і довше.  Їхні результати  дивують і наукових керівників.


Марія Атаманюк - учениця Малої академії наук України

Історія – це така наука, от здається, що в ній все досліджено, але все одно щодня знаходиться щось нове, якась не досліджена пляма, якась нова проблема знаходиться.


Олег Гокунь  - директор департаменту корпоративних продажів компанії "Лєново"

То, что происходит в нашей стране и в мире, будет касаться не только текущего, но и будущего, которое составляют молодые ребята, которые имеют светлый мозг и незашоренные идеи и которые готовы потратить свою энергию для того, чтобы было не просто хорошо обществу, а чтобы польза, которую эти идеи и изобретения могут принести, было заметно и было оценено.

Робота над проектами вимагає терпіння, зізнаються молоді науковці. А ще - вміння аналізувати потрібну інформацію.  


Роман Золотуха - учень Малої академії наук України

Потрібно володіти добре ораторським мистецтвом, потрібно володіти аудиторією, і якщо аудиторія буде тебе слухати, то судді також це відчують.


Олександр Ручинський - учень Малої академії наук України

Написання роботи в першу чергу – це користь для себе, тому що ти дізнаєшся щось нове, самовдосконалюєшся.

Самовдосконалення – було наріжним каменем у житті Томаса Едісона. Зараз 16% ВВП Сполучених штатів Америки формується завдяки розвиткові його винаходів. Він, як і сьогоднішні молоді науковці, починав з малого – з дослідів удома в гаражі та в шкільних лабораторіях. За своє життя отримав 4 тисячі патентів. Едісон винайшов друкарську машинку, лампу розжарювання, кінокамеру та фонограф.

Науковий конкурс МАН - як олімпійський забіг. Те ж гасло – головне не перемога, а участь. Бо всі учасники – вже перемогли: вони зацікавилися наукою і дістали змогу власними руками та розумом змінити цей світ.
Переглядів: 618 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК