Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:53

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Листопад » 30 » Життя на воді - незабаром
12:39
Життя на воді - незабаром
Життя на планеті, на думку вчених, зародилося близько трьох мільярдів восьмисот мільйонів років тому. Першою домівкою найпростіших була вода. І лише 500 мільйонів років тому живі організми з’явилися на суходолі. Минули десятки періодів, епох та ер - і тепер найрозумніші мешканці Землі  знову звернули свої погляди до світового океану. Людство на порозі глобального переселення на воду.

Євген Слюзко – представник  проекту «Венера» в країнах СНД

У нас большая часть Земли покрыта морями и океанами и, скорее всего, в ближайшее время, в этом веке, будет бум на строительство морских городов. Это большой кладезь ресурсов: они могут обеспечивать человека и ресурсами и продуктами питания. По сути, такие города могут спасти человечество от голода.

Монтуватимуть морські міста як у відкритих водоймах, так і  на суходолі. Їх  транспортуватимуть на місце призначення за допомогою гігантських буксирів, так само, як зараз нафтові платформи, пояснюють учені з Проекту «Венера».  Деякі споруди можна переміщати у вигляді готових сегментів і складати вже на воді. Морські міста не тонутимуть, тому що в їхній внутрішній конструкції передбачено повітряні камери. Кожне з них буде оснащене автоматизованою системою управління і  перебуватиме на повному самозабезпеченні.

Морські міста можуть бути побудовані з абсолютно різного матеріалу - це бетон, пластик, метал, скло і таке інше.  Морські міста можна зводити в будь-якій частині світу і таким чином розв’язати проблему перенаселеності деяких регіонів і екологічні проблеми океанів.  
Учені-футурологи проектуватимуть міста різного призначення. Одні поселення можуть бути океанографічними університетами, де працюватимуть науковці, в деяких створять спеціальні ферми і вирощуватимуть їжу для морських поселенців. А ще будуть міста, де добуватимуть енергоресурси зі світового океану для інших поселень.

Євген Слюзко – представник  проекту «Венера» в країнах СНД

Сам город будет генератором энергии, будет генерировать пищу. Если мы говорим об океанских городах, то, к примеру, используя  разницу температур -  холод глубин, и теплота надводной поверхности можно генерировать существенное количество энергии.  Можно говорить о других источниках энергии – как энергия волн, приливов, отливов.

Жак Фреско – засновник проекту «Венера»

 У  цих містах буде все, що необхідно людям. Місто буде самодостатнім, вироблятиме свої ресурси і не залежатиме від ресурсів із-зовні. Єдине, що потрібно постачати з навколишнього світу – це рослинні продукти.  

Міста планують будувати як під водою, так і на поверхні. Більшість зовні будуть схожими на шестірню. Коло – найпростіша, але найвдаліша форма, яка дає змогу поселити в таких містах якнайбільшу кількість людей.


 Роксана Медоуз – розробник проекту «Венера»

Кількість населення може варіювати - від декількох сотень до сотень тисяч. Для того, щоб реалізувати проект, нам потрібні люди з технічною освітою, які допомогли б у реалізації. Спочатку такі міста  співіснуватимуть з містами на суходолі, але ми бачимо, що в майбутньому для збереження енергії і ресурсів населення Землі має переміститися в море.1865 року побачив світ роман Жуля Верна «Із Землі на Місяць», де письменник описав першу космічну подорож. Ніхто тоді не повірив фантастові, та через 100 років Ніл Армстронг уже прогулювався по поверхні нічного світила. Ідеї сучасних футурологів, як ті ж морські міста, багатьом також здаються нездійсненними. А ось науковці не сумніваються – людина знову повернеться до життя в океані.  Далі ми продовжимо подорож у часі і розкажемо, яким сьогодні бачиться наше майбутнє.
Переглядів: 1710 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК