Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:57

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Червень » 11 » Зі сліпих людей зроблять кіборгів
13:55
Зі сліпих людей зроблять кіборгів
Автралійські розробники та промислові дизайнери репрезентували світові нову розробку – біонічне око, яке здатне допомогти сліпим людям прозріти, а саме - розрізняти контури  предметів та бачити світло. До біонічного ока додаються спецокуляри, які ззовні нагадують Google Glass.
Специфічний гаджет приймає зображення від цифрової камери, приєднаної до нього і переводить її в електричні сигнали. Сигнали транспортують бездротовим каналом на мікрочіп, вживлений в мозок людини. Автралійці відзначають, що основна суть винаходу у тому, щоб обійти пошкоджений механізм ока і спрямувати відеоінформацію безпосередньо в мозок.
Марк Армстронг з Монаського університету зазначає, що розробку почнуть випробовувати наступного року. Сигнал транскодується з допомогою особливої котушки, що розміщується на потилиці, а також через імплантант, складений з низки керамічних секцій. До складу кожної входять електроди, які і з'єднуються із зоровою кіркою мозку. Щоправда гаджет передає лише частину візуальної інформації, однак, для сліпих людей це надзвичайний плюс. Важливим є факт, що у розробці працює саме бездротова технологія.
За оцінками науковців, завдяки винаходу у світі може «прозріти» три чверті сліпих.
Наступний крок – створення робочої версії окулярів, які вирізнятимуться мінімальною вагою і здатністю адаптувати розмір під будь-який розмір голови.

Переглядів: 672 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК