Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 06:54

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Грудень » 6 » Зустрічі з відомими манівцями
14:02
Зустрічі з відомими манівцями
Він мріяв стати ворошиловським стрільцем, а став відомим телеведучим. У шкільні роки писав наукові роботи з географії, а вступив на економічний факультет. Про юнацькі вагання і пошуки себе випускник Малої академії наук Сергій Притула розказав молодшим колегам, теж її випускникам. І зауважив: ця молодь кардинально відрізняється від його покоління.

Сергій Притула, випускник Малої академії наук України

 То є небо і земля. Вони набагато, мені здається, швидше працюють: це як порівняти операційну систему 97-го і 2010-го року, друга перезавантажується набагато швидше. А з іншого боку, мені видається, якщо брати за зрізом певних знань, можливо, наше покоління було трошечки потужніше. Тому що я з молодими людьми спілкуюся і бачу, якщо вони чогось не знають, вони не напружують мозок, щоб самим докопатися до відповіді, а відразу – в «Гугл».

Із цим самим «Гуглом» та Інтернетом він узагалі не дружить, зізнався телеведучий студентам. Його найперший помічник – це досвід, зокрема, й здобутий під час навчання у Британії. Цей період життя Притули особливо зацікавив юнаків і дівчат: багато хто з них також прагне вчитися за кордоном. А ось манівець зі стажем Олександр Авраменко іншої думки.Олександр Авраменко, випускник Малої академії наук України

Україна ближче, мені тут цікавіше.  Думаю, молодь також буде задумуватись. Авжеж, не всі 100 відсотків, але якийсь відсоток залишиться і буде долучатися, працювати, намагатися щось поліпшити в нашій країні.

Ставши студентом, Олександр вступив до Асоціації випускників Малої академії наук, так само як і його товариш Вадим Хіміч. Зараз хлопці провадять активну громадську діяльність: разом з іншими ентузіастами організовують зустрічі з відомими МАНівцями. Першим запросили Сергія Притулу.


Вадим Хіміч, випускник Малої академії наук України

Це цілий проект і тому заплановано дуже багато зустрічей, щоб відомі люди могли поділитися досвідом, розказати, як вони дійшли до вершин.

Своїм рецептом сходження на вершину успіху поділився зі студентами і Сергій Притула.

Сергій Притула, випускник Малої академії наук України

Найбільш охочі до роботи вже шукають її і поєднують із навчанням. Я  пам»ятаю своє навчання. В нас на потоці було кілька десятків чоловік, котрі вже з 2-3 курсу працювали регулярно на роботі, поєднували це з навчанням і після інституту не мали жодного клопоту з подальшим працевлаштуванням, адже вже мали за спиною багаж.

Такі зустрічі зі знаменитими МАНівцями стануть регулярними, обіцяють організатори. Відомі та успішні ділитимуться досвідом із молодими. А ті, звичайно ж, нагадають дорослим їх самих – юних, сповнених мрій, ідей і грандіозних планів.
Переглядів: 1051 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК