Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 05:04

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

Дорогоцінні Вати
Україна сьогодні працює ще дідівськими методами: майже не використовує енергоощАдних технологій. Академік НАН України Віктор Грінченко каже, проблема в тому, що держава не готова впроваджувати такі новації.

Віктор Грінченко, академік НАН України

«Уже пройшло мабуть, десять чи п»ятнадцять років від моменту створення енергетичної програми України. Але якщо ми зараз говоримо, наприклад про відновлювальні джерела енергії, їх використання в Україні, процент 0,1 може від загальної потреби. У той час, коли такі країни як Німеччина ставить найближчим часом 20 % відновлювальних джерел енергії в загальному балансі споживання»

На думку академіка, винаходи Олега Древаля  варто  впроваджувати, але до цього обов'язково слід залучити й інших спеціалістів.

Віктор Грінченко, академік НАН України,

«Від ідеї до впровадження – дуже складний і важкий шлях, в реалізацію якого мають бути втягнуті і будуть втягнуті інженери, технологи, науковці і маркетологи. Бо кожен раз, коли виникає проблема впровадження чогось нового в кінці-кінців вас питають: а скільки це буде коштувати?»

Щодо коштів, то тут розробки Олега себе виправдовують. Панель для сонячної батареї не дорога, але працювати може лише в комплекті з пОки що дорогими установками. А ось пристрій для керування освітленням, крім економічної, має й інші переваги.

Валерій Жеребко, асистент кафедри автоматики і управління в технічних системах НТУУ «КПІ»

«Эти приборы можно интегрировать в разные стандартные  каналы связи. То есть, есть европейские стандарты передачи данных радиосигналов, в них можно интегрироваться без нарушения прав. Потому что есть радиочастоты, которые платные, секретные, военные. А он попадает в тот диапазон, который открытый, бесплатный»

У такому вигляді і з такими параметрами пристрій уже можна використовувати  в  побуті. Якщо його іще  вдосконалити – врахувати температури, навантаження і похибки – працюватиме і на більших площах – на заводах.


Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (21.07.2011)
Переглядів: 1073 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК