Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:40

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

(ДСЕ): Домашня сонячна електростанція - реальна економія
Ольга Вікторівна все життя ощадливо використовувала енергоресурси. Реальна ж економія почалася 5 років тому – завдяки  сонячному колектору. 

Ольга Вікторівна – мешканка села Нові Петрівці

В месяц было где-то 700 квт. А сейчас в среднем получает где-то 350. Когда мы пересчитали круглогодичное потребление электроэнергии, у нас экономия где-то 53%. По газу у нас вообще большая экономия. Потому что мы сейчас по газу вошли до 2500 у нас в этом году было потребление газа 2386, а было за 6000 мы заходили.
Альтернативна енергетична система повністю забезпечити будинок не в змозі, каже жінка. То ж доводиться користуватися й
звичайним освітленням, яке часто підводить.

Ольга Вікторівна – мешканка села Нові Петрівці

В Новопетровцах у нас часто пропадает свет. Но у нас – у меня три морозильные камеры внизу, потому что у нас хозяйство – куры, утки, гуси, понятно, замораживаем ягоды, холодильник, кофе я люблю, постоянно работает кофеварка, микроволновка, то есть, я не чувствую, что она отключается.Олександр Сокиржинський встановлював цю систему сонячних колекторів. Пояснює, вона така ефективна, бо Сонце тут працює одразу на два фронти – на освітлення та гарячу воду.


Олександр Сокиржинський – технічний директор компанії «Аванте»

Солнечные коллектора есть электрические, которые дают электроэнергию, и есть гелиоколлектора, которые дают тепловую энергию. Вот этот дальний массив – это 800 ватт электрической энергии, ближний – 3 квт тепловой электроэнергии. На выходе из электросистемы у нас идет электроток, который дальше инвертором преобразуется в удобную и понятную всем сеть 220 вт. На выходе с геликоллекторной системы идет горячий теплоноситель.

До того ж ефективність напряму залежить і від розташування батареї.


Олександр Сокиржинський – технічний директор компанії «Аванте»

КПД солнечной системы можно повысить правильным расположением относительно солнца. Для киевской области – это 38%. Я склонен к тому, что стоит ставить под углом 40-50 потому что тогда мы получаем больше зимнего солнца.

95% території країни покриті загальними електромережами. Втім уже зараз люди починають піднімати голови догори і цікавитися альтернативними джерелами, каже Олександр. Але багатьох стримує ціна «нової» енергії.


Олександр Сокиржинський – технічний директор компанії «Аванте»

Стоимость автономного, который мы делали на островах, в горах – 1 киловатт электроэнергии порядка 5 тысяч долларов. Асистема, которая резервное питание и замещающее питание обеспечивает, такая система стоит порядка 2 тысяч долларов за 1 киловатт. Гелиоколектора, которые вырабатывают горячую воду – это порядка 400-500 долларов за 1 квт.

При  встановленні побутових сонячних електростанцій рахунок іде на тисячі доларів. У промислових масштабах – на сотні мільйонів. Але попри великі кошти вже й в Україні енергію небесного світила планують використовувати глобально. У Криму  в селищі Перово австрійська компанія Актив Солар звела  найбільшу у світі сонячну електростанцію. Вона складається з 440 тисяч кристалічних фотоелектричних модулів, які з'єднує між собою 1500 кілометрів кабелю. Конструкція займає площу 200-ті гектарів (а це приблизно 259-ть футбольних полів) і вироблятиме 132 500 МВт годин чистої електроенергії щороку. Її вистачить для потреб  Сімферополя, столиці Криму. До цього, торік у жовтні,  компанія запустила 80-т МВт сонячної електростанції в «Охотниково», яка на той час стала найбільшою в Центральній і Східній Європі.


Олександр Сокиржинський – технічний директор компанії «Аванте»

Солнечные батареи, в чем их прелесть в сравнении с ветростанциями, это то, что их поставил и забыл. Реально обслуживать вот эти коллектора не нужно. Их прекрасно обслуживает солнце. Оно вышло, сейчас снег стаивает, и они работают в полную мощность.

Щороку енергія Сонця ставатиме більш доступною. Бо людство працює над новими технологіями. Креативні  ідеї молодих науковців прискорять  прогрес у цій  сфері.

Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (16.03.2012)
Переглядів: 1963 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК