Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 05:07

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

Електричні вампіри
Звичайна мікрохвильова піч, телевізор, комп’ютер – речі корИсні, але можуть і збитків завдати - якщо не вміти ними користуватися. Експерти називають їх – енергетичними вампірами. Бо навіть вимкнені, вони все одно смокчуть з мерЕжі енергію.
Олег Черноуско, інженер з енергозбереження Інституту відновлювальної енергетики НАН України
«Это те приборы, которые независимо от того, включены они или нет – это микроволновые печи, телевизоры, магнитофоны, и даже компьютер – если он подключен к сети, но в данный момент не работает – все равно работает автоматика в этих приборах, и потребление идет на собственные нужды. В разных приборах это по разному – у одного там один ватт, два ватта, у других это прядка 15-20 ватт.
За підрахунками експертів, «енергетичні вампіри» щодня марно «з’їдають»  до 20 відсотків усієї спожитої енергії. ПересІчна українська родина  даремно «спалює»  щомісяця 150 кіловат електрики. Вартість  кіловата - 24 копійки. Втрати  - 7 гривень 20 копійок за місяць, або 90 гривень за рік.
Боротися із цими вампірами можна по-різному, але найнадійніший спосіб – вимикати їх із мережі – коли нікого немає вдома, або ж на ніч. Утім зараз на такі дрібниці ніхто уваги не звертає. Вимкнути світло чи телевізор, праску або магнітофон – у нас іноді просто забувають. А це ще 20% втрат електроенергії – або ж знову сім двадцять щомісяця для родини.
Олег Черноуско, інженер з енергозбереження Інституту відновлювальної енергетики НАН України
 «Если в Украине каждый будет более разумно использовать энергию, и относится к этому бережно, потребление возможно сократить вдвое»
«Економічні вампіри» щомісяця забирають до 40%  усієї спожитої електроенергії. А це більше  як 170 гривень за рік. Щороку Україна втрачає через таке марнотратство астрономічну суму – 3 мільярди гривень. Навчити людей ощадливо використовувати електрику можна або гривнею, або постійним нагадуванням. Що в більшості вИпадків – річ безнадійна. Ось тоді і стануть у пригоді прилади, на зразок тогО, що винайшов учень Малої академії наук Олег Древаль. Механізми будуть контролювати споживання енергії, вони, на відміну від людей, ніколи не забудуть вимкнути світло.
Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (21.07.2011)
Переглядів: 1204 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК