Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:37

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

Як не схибити у виборі майбутнього фаху?
Із самого дитинства Олег Жарій знав: його покликання – наука. Певною мірою на нього вплинули батьки: хлопець зростав у родині математиків. Втім Олег пригадує: жодного тиску від  рідних не було. Він сам вирішив піти второваною стезею  - і став науковцем.

Олег Жарій, фотограф

Закінчив з відзнакою механіко-математичний факультет Університету імені Шевченка, аспірантуру. В 24 роки захистив кандидатську дисертацію, в 34 – докторську»

У 37 – здобув  професорське звання, далі  - три роки закордонної практики. І раптом – кардинальна зміна життя: з науки - в мистецтво. Повернулося давнє юнацьке захоплення – фотографія. Покинув назавжди університетські аудиторії і вийшов на вулиці міста з камерою.

Олег Жарій, фотограф

Одне заняття втратило сенс, скажімо, моральну таку привабливість. І подумавши за методом відкинути все неможливе, а те що залишиться, буде істиною, якою б дивною вона не видавалася, то я прийшов до професійної фотографії

Останні п’ять років Олег Жарій – вільний фотограф. Його роботи відомі не лише в Україні, а й за кордоном. Світлина водограю  у Маріїнському парку столиці отримала премію Віталія Кличка. Наразі готується виставка у Кенії. Сам Жарій називає себе фотографом-самоучкою, каже: мистецтва навчитися неможливо, його потрібно відчувати.

Тим, хто вирішив кардинально змінити своє життя, колишній професор радить: не бійтеся зробити рішучий крок. Адже краще спробувати, ніж потім усе життя жалкувати, що «закопав» свій талант.

Олег Жарій, фотограф

Цього не треба боятися. Твоя освіта – це твоя база, твій погляд на світ, який нікуди не зникає. А до нього може щось нове, цікаве добавитися.

Спробували обдурити природу й молоді українські артисти з музичного гурту -  Брати Борисенки. Саша і Володимир почали співати з двох років – дебютували на сцені літньої бази відпочинку. Їм це подобалось, і головне - добре виходило. Але рідні не вірили, що професієя музиканта перспективна.


Олександр Борисенко, співак

У Вовы с папой были разногласий достаточно серьезные, доходило до скандалов – Вова говорил – Я уйду из дома.
Володимир Борисенко, співак
У нас столитровый аквариум, который стоял на кухне 8 лет, он просто лопнул, реально лопнул от криков. Саша - Я верю, что это эмоции повлияли.

Авторитет батьків переміг. Володимир пішов учитися на еколога, а Сашко опановував спеціальність «Обробка металів тиском». Та природа взяла гору. Допоміг і випадок – хлопці стали учасниками популярного в країні музичного конкурсу талантів - і потрапили в шоу-бізнес. 

Володимир Борисенко, співак

Мы бились, добивались этого, но никогда не думали, что это станет смыслом жизни.

Уже зараз Брати Борисенки – популярні артисти. Ледве не щодня  - концерт. Батьки задоволені їхньою творчою кар’єрою, і лише тепер – через стільки років – до дітей не мають жодних претензій.

Але таких історій із хепі-ендом не багато. Після закінчення технікуму або вишу  - починається доросле життя. Більшість думає хоча б про якийсь заробіток, а не про те, щоб знайти застосування здібностям. Тож для багатьох їхня робота – важка мука.
Десять відсотків українців пригнічені тим, що їхня праця має одноманітний, монотонний характер. А кожен 25-й констатує, що весь час доводиться займатися обридлою справою.
За даними опитування, проведеного  Дослідницьким центром рекрутингового порталу Superjob, серпень 2011 рік.
Якщо у Європі молодь може закінчувати по декілька різних  вишів, поки не знайде заняття до душі, то для українців  кілька дипломів  - розкіш. Тому добре зважте всі «за» і «проти», перш ніж вибрати професію! І не піддавайтеся тиску батьків, якщо ті не розгледіли вашого таланту або не дозволяють іти за покликанням.
Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (22.09.2011)
Переглядів: 1891 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК