Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:39

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

Метод лікування для боязких пацієнтів
Хто з тварин не боїться за свої зуби – то це акули і крокодили. Бо в них не встигли одні випасти – як уже ростуть інші. І так протягом усього життя. Акула, приміром, може змінити до 30-ти тисяч зубів. Людині ж природа дала лише 32 постійних. І їхня якість залежить від здоров’я  молочних зубів.
Шестирічний Ярослав отримав диплом за сміливість. Нагорода заслужена: близько 15-ти хвилин хлопчик просидів у кріслі стоматолога, поки йому лікували зубки – два з них довелося покрити сріблом: почався карієс. Для чого проводили маніпуляцію – Ярослав зрозумів і запам’ятав.

Ярослав, 6 років

 Щоб не було бактерій. Це маленькіє паразити, що человеку дають заболевать

А молодший брат Ярослава – чотирирічний Ростислав був не таким сміливим. У нього лікарі також виявили ознаки хвороби і нейтралізували тим самим методом. Та через малий вік хлопчика - його довелося довше вмовляти, ніж лікувати.


Ростислав, 4 роки

 Я пришел к доктору лечить зубки, чтобы когда я вырасту, они были здоровыми и получил диплом бобра

Щоб зубки були, як у бобра, пояснила лікар маленьким пацієнтам, їх потрібно правильно і регулярно чистити. Якщо ж догляд неправильний,   розвивається карієс, який посідає перше місце серед хронічних дитячих захворювань.  Він виникає через зміну кислотності на поверхні зубів унаслідок бродіння вуглеводів.


Олена Шатунова, дитячий стоматолог

 Кариес, к сожалению, заболевание очень распростаненное. И кариес, как и все болезни, наверное, помолодел. То есть самые маленькие дети бывают к нам приходят и с полтора годика и старше.

Сьогодні понад  80 відсотків дітей мають карієс молочних зубів. Діагностувавши хворобу та визначивши її стадію, стоматолог обирає метод лікування. Один із найдавніших і найнадійніших – покриття поверхні зуба сріблом.


Тетяна Поночовна, завідувач стоматологічного відділення Центральної районної дитячої поліклініки Деснянського району м.Києва

 При карієсі зубів ми проводимо таку процедуру як серебріння зубів. Іони серебра проникають в мікро і макроканальці дентину і таким чином призупиняється процес каріозний. Перше робиться – це гігієнічна професійна чистка, потім зубчик просушується, знежирюється і слизова оболонка обробляється гліцерином спеціальним розчином, щоб захистити слизову і тоді наноситься в два етапи срібло і закріпити результат

Срібло – один із найкращих природних антибіотиків. Його здавна використовують у медицині для придушення інфекцій, лікування ран, виготовлення медикаментів, у тому числі й протипухлинних. Порівняно зі штучними антибактеріальними засобами, препарати срібла мають ширший спектр дії, не пригнічують імунної системи, активніші у боротьбі з вірусною та грибковою інфекцією.

 Стоматологи кажуть, властивості срібла – ідеальні для лікування молочних зубів. Утім, мають одну істотну ваду: надають зубам сіруватого кольору. З часом це минає, але іноді доводиться повторювати процедуру. До того ж на пізніх стадіях карієсу потрібно вдаватися й до інших методів.

Тетяна Поночовна, завідувач стоматологічного відділення Центральної районної дитячої поліклініки Деснянського району м.Києва

 На перший план вже виходять сучасні методики – глибокого фторування зуба. Для цього в нас також є спеціальні розчини, також є спеціальні лаки і спеціальні гелі.

Не залежно від того, який метод пропонує стоматолог, до нього варто прислухатися. Адже багато батьків думають, що молочні зуби лікувати не потрібно – мовляв, вони все одно випадуть. Медики застерігають від такої помилки.


Олена Шатунова, дитячий стоматолог

 Нет, они неправы абсолютно. Молочные зубы нужно точно также лечить, как и постоянные. На них также  обращать внимание. Потому что молочные зубы – это во-первых, закладываются сразу отношения ребенка и врача. Осложнения кариеса – когда уже достаточно запущенный процесс идет большого разрушения самого зуба, короночки зуба и уже поражаются глубокие ткани – это пульпит, когда поражается уже пульпа корневая и еще большим осложнением является периодонтит, когда кариес переходит уже за пределы самого зуба

Щоб уникнути таких проблем, лікарі радять не занедбувати хворобу. Тим паче сучасна медицина дає право вибору. Щодо срібло-гелевих мембран, які розробила школярка Яни Колесник фахівці кажуть – це найкращий метод для боязких пацієнтів. Часто доводиться переносити процедуру через страх дитини – вона просто відмовляється розтуляти рота. А якщо перетворити маніпуляцію на гру – малюк лікуватиметься із задоволенням.
Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (09.06.2012)
Переглядів: 2510 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК