Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:41

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

Рослини віддають перевагу Бетховену та Моцарту
У 19 столітті у Франції провели експеримент – коровам грали твори Моцарта. Як наслідок – надої збільшилися удвічі. Пізніше музику стали використовувати ледь не у всіх корівниках і пташниках Старого Світу. Деяких тварин музика надихає і на творчість – собаки під акордеон або гітару залюбки виводять свої партії, мавпи влаштовують групові виступи. А ось про вплив акордів на рослини відомо небагатьом. Учень Малої академії наук Себастьян Стоянович експериментально довів – музика діє на рослини не менше, ніж на людей і тварин.

Себастьян Стоянович, учень Малої академії наук

Результат был такой, что – у меня были три комнаты экспериментальных растений, первая комната растения под влиянием музыки, вторая – под влиянием шумов, и третья – это контрольные растения, которые не подвергались никакой звуковой обработке. Вот эти вот растения, которые не подвергались звуковой обработке – их результат был на 3-4 см ниже по росту, и на два три см меньше в ширину, чем растения, которые росли под влиянием тех или иных звуков.

Рослини юнак піддавав обробці як музикою, так і спеціальним шумом – білим і коричневим – вони різняться спектральною частотою. Але все ж Бах та Бетховен – найулюбленіші автори вазонів.


Себастьян Стоянович, учень Малої академії наук

Классическая музыка – она влияет положительно, значительно ускоряет рост, а также растения приобретают некоторые специальные функции. Рок музыка – она влияет похуже, при длительном прослушивании растения у меня начинали вять. Отдельные растения, листочки, и останавливался полностью их рост.

Фермер Дан Карлсон увійшов до Книги рекордів Гіннеса – за допомогою щоденних повторів музики Баха і Вівальді виплекав найбільшу рослину у світі. Його «пасифлора пурпурова», звичайна довжина якої 54 сантиметри, витягнулася аж на 180-т метрів. Жодного кореневого підживлення не було, рекорд забезпечили класики – їхня музика схожа на щебетання пташок, а це імітація природного середовища існування рослини.

У рослин під впливом музики в кілька разів посилюється процес фотосинтезу, вдвічі зростає поглинання вуглекислого газу. Та й сама структура змінюється.

Себастьян Стоянович, учень Малої академії наук

Растения имеют свойства вбирать в себя негативную энергию и усталость. Результаты показали, что наиболее хороший результат именно в комнате с растениями, которые были обработаны музыкой – то есть приобретают после прослушки музыки функции, которые позволяют улучшать состояние человека.

На думку дослідника, в основі звукової дії на рослини лежить резонансний механізм, що сприяє накопиченню енергії та прискоренню обміну речовин. Класична музика - гармонійна, тому й має найкращий вплив. Вона наче надихає зелень до росту та служіння людям, каже манівець.

Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (25.05.2012)
Переглядів: 2845 | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК