Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 05:05

ІНТЕЛЕКТ.UA


Дослідження проекту

Головна » Статті » Дослідження проекту

Спеціальність - пошук проводів
Віктор  Соколов – керівник секції робототехніки київського відділення Національного центру «Мала академія наук України»
Один из этих типов позволяет определить скрытую проводку по такому принципу, что электрический провод излучает электростатическое напряжение, и прибор усиливает электрические разряды, которые идут от провода, и вследствие этого, когда усиленные эти сигналы подаются на прибор, можно зафиксировать, что находится какой то металлический предмет.


Існують кілька типів детекторів прихованої проводки, вони мають свої переваги і недоліки:

1. Електростатичні – прості у використанні, мають велику відстань виявлення, але вони не працюють через вологі стіни і потребують, щоб у проводці була напруга.
2. Електромагнітні – так само прості, і гарно визначають знаходження кабелів.  Реагують на напругу. І водночас вимагають, щоб навантаження в  мережі  не було менше за  один кіловат.    
3. Металодетектори – з ними можна шукати проводку без напруги. Вони складніші за будовою. Але  реагують на будь-який металевий предмет в стіні.
Найдорожчі прилади ті, які можуть не лише шукати приховану проводку в стінах або під землею, але й знаходити пошкодження в лініях.

Віктор  Соколов – керівник секції робототехніки київського відділення Національного центру «Мала академія наук України»

Самый простой состоит из операционного усилителя, который в десятки раз усиливает сигнал. Самый сложный уже состоит из серии небольших приборов, один из которых создает излучение, другой его принимает, третий выводит на экран.

Прокладання електрокабелів у приміщенні – один із найважчих і найвідповідальніших етапів у будівництві. Будь-яка недбалість – і доведеться розбивати стіни і замінювати проводку. В найгіршому разі –  пожежа і трагедія.

Існує чіткий стандарт прокладання електрокабелів у будинку. Проводка має йти або горизонтально, або вертикально за 20 сантиметрів від перекриття – стелі або стіни. Кут повороту проводки – тільки  90 градусів.

Сергій Приймак – інженер науково-виробничого об’єднання

От перекрытия не менее 15 сантиметров должен проходить кабель, и они должны проходить все либо горизонтально, либо вертикально. Для безопасности, что если кто то вдруг захочет повесить картину нас стену, если глянуть на выключатель, то сразу понятно, что кабель проходит вертикально либо горизонтально, и в этом месте естественно не надо ни бить, ни сверлить.

У цьому приміщенні площею 190 квадратних метрів Сергій Приймак і його команда проклали 400 метрів кабелю. Але якою б ювелірною не була робота електриків – це не рятує від неприємностей у майбутньому. Електропроводка також має свій строк життя, тож може виходити з ладу. Щоб знайти пошкоджені місця, необхідно або розбивати стіни і витрачати величезні кошти на ремонт, або ж користуватися спеціальними кабелешукачами. 


Сергій Приймак – інженер науково-виробничого об’єднання

Принцип действия – электрическая проводка выделяет магнитные поля, и этот прибор улавливает их, и сигнализирует. Эти приборы помогают нам экономить наше время и силы. Не приходится разрывать всю трасу, а сразу мы знаем в каком именно месте пробой.

Такі пристрої мають бути не лише в електриків або майстрів з ремонту приміщень. А також і в представників комунальних служб і, наприклад, в екскаваторників. Під містом – тисячі кілометрів різноманітних мереж – у процесі будівництва кабель можна ненароком і перерубати. Цей прилад може показати, де саме і на якій глибині лежить електричний дріт.


Андрій Кошель - менеджер із продажу компанії «Пергам Україна Інжиніринг»

Внутри здесь в данной модели есть три антенны, наши сети электрические имеют 50 герц частоту. На локаторе выставляется режим Пауэр, соответственно, локатор ищет частоту 50 герц. Если она присутствует под землей, подается звуковой сигнал. Здесь есть индикация, когда мы становимся прямо над кабелем, мы это можем детектировать с помощью локатора.

Можна його використовувати і в приміщеннях – промисловий кабелешукач без проблем знаходить у стінах електропровід. Але через великі розміри приладу в квартирі з ним працювати незручно. Тож сьогодні в помешканнях використовують інше знаряддя.


Андрій Кошель - менеджер із продажу компанії «Пергам Україна Інжиніринг»

Это может быть тепловизор, к примеру который показывает кабель под штукатуркой. Если кабель нагружен, он греется, соответственно, прогревается штукатурка и на стене будет видна полосочка.

Вартість промислового кабелешукача – 50 тисяч гривень, тепловізор може коштувати 20 тисяч. Для звичайної  української родини, яка надумала робити ремонт або лагодити проводку, вони не доступні. А ось винахід  учня Малої академії наук підійде за всіма параметрами, кажуть будівельники. І додають – проводку слід прокладати у спеціальних патрубках або над підвісними стелями, щоб завжди мати доступ до кабелю і при цьому не громити будинку.
Категорія: Дослідження проекту | Додав: Admin (23.12.2011)
Переглядів: 2264 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК